تماس با ما  09128039461
 ارتباط باما در (واتساب)
 09012529585

شما همچنین نیز می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی خود برای انجام پروژه ی گچبری ساختمان، با گچکار مورد نظرتان تماس حاصل نموده و مذاکراتی را در خصوص قیمت انجام کار و عقد قرارداد، بازدید از محل و شروع به کار انجام دهید.

گچبری در تهران

گچبری در غرب تهران، شرق تهران و در شمال و جنوب تهران با کادری حرفه ای چه در مرکز تهران و چه در کرج انجام می شود.

گچکاری در غرب تهران

هنر گچبری، آماده ی ارائه ی کلیه خدمات مربوط به بازسازی ساختمان، گچکاری و گچبری در غرب تهران و در دیگر مناطق حومه غربی تهران اعم از سعادت آباد، شهرک غرب، جنت آباد، پونک، آریاشهر و صادقیه، آزادی، استاد معین، جی، بهبودی، ستارخان، تهرانسر، آذری، یافت آباد و ... با کیفیت بسیار عالی نیز می باشد و خدماتی که توسط این مرکز ارائه می گردد در اسرع وقت نیز انجام میپذیرد.

گچبری

گچبری ساختمان در شرق تهران

تمامی مناطق در شرق تهران مانند رسالت، تهرانپارس، فرجام، سیدخندان، حکیمیه، پاسداران، شریعتی، خیابان بهار، میدان امام حسین، پیروزی، نیروی هوایی، افسریه و دیگر مناطق در شرق تهران در صورتی که سفارش کار گچبری نیز داشته باشند می توانند سفارش کار خود را به هنر گچبری نیز بسپارند و اکیپ مربوطه با داشتن کادر حرفه ای مجرب خدمات مختلف گچبری را به مشتریان ارائه می دهد.

گچبری در شمال تهران

خدمات فنی گچ بری ساختمان در بسیاری از مناطق شمالی تهران از جمله تجریش، نیاوران، پارک وی، شمیرانات، قیطریه، دولت، ونک، الهیه، زعفرانیه، جردن، آرژانتین، خیابان ولیعصر و .. با قیمت توافقی و با کیفیت بسیار عالی انجام می شود.

قیمت گچبری

گچبری در جنوب و مرکز تهران

مناطقی از جمله بازار تهران، شوش، مولوی، خیام، راه آهن، امام خمینی، شهر ری، خانی آباد و نظام آباد و... از جمله مناطقی هستند که تحت پوشش خدمات گچبری قرار میگیرند.

هزینه و قیمت گچبری در تهران

فعالیت های مختلفی در خصوص گچبری انجام می شود از کنده کاری های ساده روی گچ گرفته تا گچ کاری ها و گچبری های تزئینی پیچیده که تنها بخشی از فعالیت هایی می باشد که توسط گروه هنر گچبری در بازسازی ساختمان انجام میگیرد.

قیمت گچبری با توجه سطح کاری که انجام شده است در نظر گرفته می شود. انجام گچ بری های مختلف تزئینی روی سطوح صاف و یا ناصاف امکان پذیر می باشد با این تفاوت که دارای هزینه های مختلفی می باشند.

همچنین یکی دیگر از مواردی که بر روی قیمت گچبری تاثیر گذار است، اجرت کار و قیمت مصالح و ابزار مورد استفاده می باشد.

برای انجام سفارش گچبری مانند گچ کاری، کنده کاری های ساده روی گچ و یا گچبری های نقش برجسته و یا حجمی نیز می توانید با ما در تماس باشید.

انتخاب نوع وطرح گچبری باشما وتضمین کیفیت وکار زیبا برای مشاوره وبازدید با گروه گچبری مدرن تماس حاصل نمایید

 

تمامی حقوق محفوظ است

گچبری

گچبری

گچبری مدرن